Referans Web Site Çalışmalar

Profesyonel Web Tasarımı çalışması yaparken öncelikle isteklerinizi dinliyor, ve bu şekilde size en az yükle tam istediğiniz web siteyi ortaya çıkartıyoruz. Web site yaparken, hem yazılımcılarımız hem de tasarım ekibimiz çalışıyor ve sizlere hem görünüm, hem güvenlik, hem de işlev açısından tam anlamıyla muhteşem bir web site çıkartıyoruz.

Web site tasarımı gerçek anlamda bir profesyonel tarafından yapılmaz ise size yıllar boyu sıkıntı çıkartabilir. Bu yüzden sizler için yaptığımız web site tasarımlarımız kompakt ve en önemlisi SEO uyumludur. SEO uyumlu web sitelerimiz sayesinde Google arama motorunda önde çıkma şansınız daha çok olacaktır.

Bunların yanında Bir çok profesyonel firmaya hizmet vermiş bulunmaktayız. Yukarıdan yaptığımız Web sitelerin bazılarının görüntülerini inceleyebilirsiniz.

Web Site Tasarımı Konusunda Verdiğimiz Hizmetlerimiz:

Hızlı Teklif

Web Site Tasarımı

Web Tasarım Profesyonellik Bekler!

Web tasarım çalşması yapılırken bir çok şeye dikkat edilmelidir. Bunların başında ise sizlerin istekleri gelir. Öncelikle istekleriniz doğrultusunda şekillendirdiğimiz tasarımınız biter. Ardından bu aşamayı, Güvenlik çalışmaları, Fonksiyonel çalışmalar takip eder. Güvenlik çalışmalarında özellikle sitenizin tüm güvenlik açıklıkları giderilerek siteniz tam anlamıyla güvenlikli hale getirilir. Ardından istediğiniz fonksiyonel çalışmalar yapılır. Bu çalışmalara örnek olarak bir e-ticaret sitesinde SMS entegrasyonu yapmak diyebiliriz. SMS Entegrasyonu yaparak sipariş alındığında sitenizden müşteriye otomatik mesaj göndermek şeklinde tarif edebiliriz. Bu tip fonksiyonel yazılım çalışmalarını tamamlayarak, siteniz istediğiniz hale getirilir.

Profesyonel Web Siteler!

Web Tasarım'da SEO

Web sitenizin SEO uyumlu olması çok önemli bir detaydır. Özellikle web siteniz eğer ki SEO uyumlu değilse, bizden yada başka bir firmadan SEO hizmeti aldığınızda iç SEO çalıştırması da yapmak zorunda kalırsınız. Fakat biz tasarladığımız tüm sitelerde öncelikle SEO uyumlu olmasına dikkat ederiz. Tüm SEO optimizasyonlarını tamamlar ve size sitenizi görmeyi bırakırız. Google Arama motoruna kaydınız dahil, sitenizi SEO çalışmalarına hazır halde teslim ederiz. Rekabetin düşük olduğu kelimelerde SEO çalışması olmadan bile hatırı sayılır sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu tip kelime analizler için lütfen bize ulaşın. Bunun yanında SEO çalışmalarınızın ilk aşamasını da yaparız. WebSite Premium paketimizi alan müşterilerimize bir aylık Premium SEO paketimizde hediye edilmektedir.

E-ticaret Siteleri

E-ticaret sitelerine ayrı bir parantez açmak gerekiyordu. Özellikle E-ticaret paketlerimizde farklı entegrasyonlar bulunmaktadır. SMS Entegrasyonu ile otomatik sipariş SMS'i ayrıca sipariş yola çıkınca siparişiniz yolda SMS'i. XML Entegrasyonu sayesinde sitelerinizi kolayca taşıyabilirsiniz yada Facebook, Google gibi sitelere de ürünlerinizi kolayca aktarabilirsiniz. Kargo entegrasyonumuz sayesinde kargo firmalarından otomatik kargo takip numaralarını çekebilirsiniz. Ayrıca Kasa önü fırsatları entegrasyonumuz ile müşteri sepete bir ürünü ekledikten sonra siparişi verirken konu hakkında farklı ürünleri de ekleyebileceği öneriler sunar. Bunun gibi farklı bir çok entegrasyon mevcuttur. Ayrıca e-ticaret siteniz için sizin aklınızda bir öneri varsa, bu konuda yazılımcılarımız size özel entegrasyonlarda oluşturabilir.

Web Tasarım Fiyatlarımız

Web site tasarım fiyatlarımız tamamen istedikleriniz üzerine değişmektedir. İstediğiniz web siteniz basit bir blog sayfasıyken farklı istediğiniz site bir Sosyal medya platformu ise elbette daha farklı bir fiyat olacaktır. Fakat şirketimiz özellikle rakiplerine göre en ucuz web tasarım fiyatlarını vermektedir. Bu yüzden hemen teklif alıp sizde deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca Ankara'da bulunan ofisimize gelerek size özel sunumda talep edebilirsiniz. Size yaptığımız sunum ile sitenizin tam olarak nasıl olacağını da anlamış olursunuz. Tüm fiyat listemiz için lütfen fiyat teklifi alın veya bize iletişim numaralarımızdan ulaşınız.

Web Site Referansları

Ve daha niceleri...

Da Yazılım