Profesyonel bir ekip

SEO'da başarının

Anahtarıdır.

google_partner-logo

SEO çalışması ile başarıya ulaşmak ve rakiplerin önüne geçebilmek için, Planlama, Analiz ve Kesintisiz Hizmet şarttır. Öncelikle Profesyonel ekibimiz, web sitenizde ince eleyip sık dokuyarak sitedeki SEO çalışmasında olumsuzluğa yol açacak her bölümü düzeltecektir.

SEO'da Ne Yapıyoruz ?

SEO basit tabirle; İnternet sitelerinin hem tüm arama motorları için
hem de arama motoru kullanıcıları için optimize edilmesidir.

Teklif ve İşe Başlama Süreci

a. Sektör Araştırması
Sitenin sektörü üzerinde çalışma yapılarak hem rakip olan hem de geçmişte rakibi olan firmaların web siteleri ve anahtar kelimeleri incelenir. Başarılı ve başarısız çalışmalar listelenir. Yurtdışı üzerindeki aynı sektördeki rol modellerden örnekler alınarak çizilecek strateji hakkında ön bilgi sahibi olunur.


b. Fiyat Teklifinin Hazırlanması

Yapılan sektör araştırması ve analizler sonrasında fiyat teklifi ve yapılacaklar anlatılır. Ve bununla ilgili nihai teklif dosyası hazırlanır.

c. Hedef Kitlenin Belirlenmesi
Verilen teklifin kabul edilmesi sonrası, çalışmalara hız kesmeden başlanır. Öncelikle daha önceden çalışılan sektörle ilgili dökümanlardan da yararlanarak ilk hedef kitle oluşturulmaya başlanır. Bu hedef kitle kampanya sürdükçe gelişecek ve her geçen gün daha fazla spesifik özelliklere sahip olacaktır.


d. Sıralama Hakkında Verilecek Vaatler
Bir ay sonra 1. sıradasınız gibi direkt ve altı boş vaatler yerine, farklı senaryolar ile olabileceklerin size anlatılması için gerekli analizler yapılır. Sektör, Rakiplerin durumu, Kelimenin rekabet oranlarına göre ne kadar bir sürede nasıl bir noktaya geleceğiniz sizlere detaylı şekilde raporlanır.

Araştırma ve Uyum Süreci

a. Meeting
İş birliğine başladığımız andan itibaren çalışmaya başladığımız müşterimiz için toplantı zamanlarımızı ve detaylı raporları vereceğimiz günleri aktararak müşteriyi de işin bir noktasında dahil ederek daha güvenilir bir çalışma yaparız. Müşteri bize 7/18 bize ulaşabilir olduğunu bilir ve sorularını çekinmeden sorar.

b. Detaylı Rakip Analizi
Teklif Aşamasında belirlediğimiz rakipler ve daha derinlerdeki diğer rakiplerin tamamı ele alınarak tüm rakipler ince eliyip sık dokuyarak incelenir.

Danışmanlık ve Teknik Süreç

a. Teknik SEO Çalışması
Bu konuda alanında uzman ekibimiz teknik bir çok SEO çalışmasına başlar. Bu konuda elbette tamamen teknik detaylara sizi boğmadan şu şekilde anlatabiliriz ki; Ekibimiz, Web sitenizi özel yazılımlarımız ile tarayarak sitenin eksik olan yanlarını bulur ve bu eksik yanların tamamının düzeltimini yapar. Aynı zamanda Dış SEO dediğimiz çalışma ile sitenizin link çatısı altında önemli ve doğru sitelerden aldığı linkler ile bir inşaa yapar.


b. Link Edinme Stratejisi
Web sitenin kendi kendine link edinebilmesi için ilgi çekici video vb. bir çok içeriği sitenizle uyumlu hale getirerek bir çok orjinal ve otoriter web siteden linkleme çalışmanızı yapıyoruz.

c. İçerik Üretimi
Bir sitenin olmazsa olmazı Blog olmalıdır. Çünkü blog olmadan bir site önde çıkmak için üç katı efor sarfeder. Google devamlı güncellenen içerikleri sever. Bizde bu konuda sitenizde bir blog bölümü ayırıp bu bölümde sektörünüzle ilgili makaleler paylaşıyoruz. Ve bu makaleler en çok aranan kelimelerde olduğu için buradan da ekstra önemli bir trafik elde etmeyi amaçlıyoruz.


d. Link Geçmişinin İncelenmesi
Önceden yapılan yanlış bir link inşaası var ise bu inşaatın düzeltilmesi yok ise temellerinin sağlam atılması için sektör ile ilgili otoriter siteler inceleniyor ve buna göre değerlendirme yapılıyor.

Ölçümleme

a. SEO Analizi
Haftalık olarak yaptıklarımızın ve gelinen noktaları raporluyoruz. Önceden sitenizin ilgili kelimelerdeki durumu ve şimdi geldiği durumu sizlere raporlama ile gösteriyoruz.


b. Organik Trafiklerinizin İncelenmesi
Organik trafiklerinizi inceliyor ve hangi kelime ile trafiklerin size ulaştığını belirleyerek, bu kelimeler üzerinde daha fazla duruyoruz. Ve bu organik trafik istatistiklerini size raporluyoruz.

c. Optimizasyon
Size raporladığımız analizlere göre çalışmalarımıza bu konuda yön veriyoruz.

 

Hızlı Teklif

Da Yazılım