Web Tasarımı Projeleri

Prodüksiyon Projeleri

Kazak - Kısa Film Kazak (2018) on IMDb

I.Dünya savaşının Kafkas Cephesinde gerçekleşen çatışma sonucu esir düşen Rus Çarlığı Subayı Viktor ile Osmanlı Subayı Musa arasında başlayan zorunlu etkileşim ve iletişim sürecinde yaşanan duygu değişimleri, iç dinamiklerindeki kırılmalar ve içsel sorgulamaları üzerinden, askerlerin psikolojik yaklaşımları ve duygu durumlarını dönemin tarihi şartları ile aktaran bir kısa film.

Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü tarafından desteklenen yapım, 55.000 Türk Lirası bütçesi ve 25.000 Türk Lirası Bakanlık desteği ile profesyonel kategoride 2017 yılının en yüksek destek alan kısa film projesi olma özelliğine sahip.

2018 yılnda Dünya Prömiyeri ve İlk Gösterimi Cannes Film Festivali'nde gerçekleşen yapım, Avrupa Sinematografi Ödülleri'nde "En İyi Avrupa Filmi" ödülüne, Kısa-ca Uluslararası Kısa Film Festivalinde "En İyi Kurmaca Film" ödülüne layık görülmüştür. Bir çok ödül ve adaylığın yanı sıra ayrıca filmin yönetmeni Simay Yaykır, Kazak Kısa filmi ile İsviçre'de "En İyi Yönetmen" olarak aday gösterilmiştir.

Yönetmen & Senarist: Simay Yaykır

Oyuncular: Fatih Dinçer & Ömer Faruk Avcı

İnternet Projelerimiz

MyPolithink - Sosyal Medya Platformu

Sosyal Medya'da yeni bir soluk oluşturacak politik içeriklere sahip web projesin de Da Yazılım olarak web yazılımı, veritabanı ve güvenliği alanlarında çalışmalar yürütüyoruz.

Kredide.com

Kredide.com, kullanıcıları için tüm bankaların kredilerini sıralayarak banka sitelerine girmeden tek bir platform üzerinden tüm bankaların kredi oranlarını ve geri ödeme miktarlarını öğrenmenizi sağlıyor. Kullanıcılara ücretsiz şekilde sunulan Kredi hesaplama aracı sayesinde destek oluyor, döviz çevirici, kripto borsası takip araçlarıyla ekonomi hayatınızı kolaylaştırma fırsatı sunuyor.

Meslekehli.com - Mesleki Platform

mesleğinizle alakalı deneyimle paylaşabildiğiniz veya başka kullanıcıların paylaştığı deneyimleri görerek hedeflerinize ulaşmada kendinize en uygun olan yolu seçebildiğiniz platform.

Instagramda.com

Instagram platformunda, keşfette daha fazla görünmek, ürünlerinizi geniş kitlelere pazarlayabilmeniz ve popülerliğinizi artırmak için çalışmalar yürüten bir Da Yazılım projesidir.

Tohumda - Tohum Satış Platformu

Sosyal Medya ve Web üzerinden, kullanıcılara kaliteli ve ihtiyaca yönelik bahçe ürünleri sunacak olan yeni nesil bitkicilik platformu. Da Yazılım olarak, sosyal medya ve web hizmetleri, çağrı merkezi ve satış işlemleri yürütülmektedir.

Anlamlisozler.org

Web aramalarının yoğun yapıldığı özlü sözler'e ait paylaşımların yer aldığı içeriksel web sayfası.

Proje Çalışmalarına Devam Edilen Markalar

Projeleri Tamamlanan Markalar

Ve daha niceleri...

Da Yazılım