Influencer Marketing

Anasayfa > Hizmetlerimiz > Influencer Marketing

Popüler Yayıncılar ve

Hesaplarla tanıtım yaparak

Hedef kitlenize hemen ulaşın!

Influencer Marketing, kısaca sosyal medya platformlarında organik şekilde yapılan reklam biçimidir. Influencer’lar farklı şekilde isimlendirilebilir. Bunlara örnek olarak blogger, Youtuber, traveller, fenomen ve Youtube vlogger gibi şeklinde tanımlarla kendilerini ifade etmektedirler. Cinesilhouette geniş influencer network’ü ile ürününüzü ve markanıza hedef kitlenize ulaştırmada yardımcı oluyor…

Influencer Marketing Nedir?

Influencer Marketing, kısaca sosyal medya platformlarında organik şekilde yapılan reklam biçimidir. Influencer’lar farklı şekilde isimlendirilebilir. Bunlara örnek olarak blogger, Youtuber, traveller, fenomen ve Youtube vlogger gibi şeklinde tanımlarla kendilerini ifade etmektedirler. Kendi yetenekleri çerçevesinde sadık bir takipçi kitlesi yaratan influencerlar, bu kitle üzerinde ikna yeteneğine sahiptir. Kitle üzerinde güven oluştururlar. Bir nevi kitlelerin yeni dijital arkadaşı olarak nitelendirilebilir.

Bu şekilde yapılan reklamlarla Sponsorlu reklamlarla ulaşabileceğiniz kitleden çok daha fazlasına ulaşabilirsiniz. Fakat elbette bunu kendiniz yapmak istediğiniz de belli hatalar oluşabilir. Bunun en başında ise doğru olmayan influencer lar ile çalışmak gelir. Sahta hesaplarla şişirilmiş hesaplar size bir şey katmayacağı gibi bütçenizde de geriye götürecektir. Veya sektörünüze uygun olmayan influencerlar ile çalışarak yine bütçenizi boşa harcamanız mümkün. Fakat sponsorlu reklamlarla bu tip durumlar yaşamazsınız. Ama ne olursa olsun bir sponsorlu reklamla bir gecede 50 bin potansiyel müşteri kazanmanız da imkansızdır. Fakat influencer marketing ile bu mümkün. Ama şunu belirtmek gerekir ki bunun için doğru analizler ve doğru kişiler kullanılmalıdır işte burada biz devreye giriyoruz.

Influecer, Reklam Vermenin Hızlı Yoludur !

Bütçenizi ve Sektörünüzü Belirleriz

Gerçeklerle yüzleşmek gerekir ki influencerlar arasında 250 liraya gönderi paylaşan olduğu gibi binlerce liraya gönderi paylaşanlarda mevcuttur. Bizim elimizde bulunan influencerlar oldukça geniş bir yelpazededir. Bu yüzden öncelikle bütçenizi belirleyip ve bu bütçeyle sektörünüzü de göz önüne katarak size en uygun influencerları size öneriyoruz. Ücretlendirmeler ise tamamen dediğimiz gibi değişik parametrelere bağlı. Influencerlar gönderi başına ücret almakta ve bu ücret kriteri onların sahip oldukları beğeni ve takipçi sayılarıyla doğru orantılı olarak artış göstermektedir.

Influencerlar gelirlerini artırabilmek için kimi zaman doğal olmayan yollardan takipçi ve beğeni satın alma yolunu tercih edebilirler. Mevcut yapının şeffaflığının olmaması onları bu yönde teşvik etmektedir. Bu yüzden de biz bu şeffaflığı sizler adına sağlayarak yaklaşık 10 yıldır raporlarını bildiğimiz influencerlar ile çalışmaktayız.

Influencer Marketing İle Markanızın Yükselişi

Influencerlar kitlelerini istedikleri gibi yönlendirebilirler çünkü onlar kitleleri için birer arkadaş, ailelerinden biri gibidir. Bu yüzden kitleler onların önerdikleri şeyleri denemekte ve güvenmekte tereddüt etmezler. Bu yüzdendir ki markanızın yükselişi doğru influencerlar ile kaçınılmazdır. Burada ki önemli hususları sizler için biz devralarak size sadece arkanıza yaslanarak markanızın yükselişini izlemek kalıyor.

Influencer Marketing Hizmeti Alımı Sonrası Yapılanlar

İşte adımlar bu kadar basit. Burada doğru bütçeler ile istediğiniz rakamlar ulaşmanız gayet mümkün. Tek yapmanız gereken başarı için İnfluencer Marketing hizmetlerimizden faydalanmanız. Markanızı sizde kısa sürede istediğiniz noktaya getirme istiyorsanız;

Hızlı Teklif

Da Yazılım