Yazılım

Yaklaşık 10 yıldır faaliyete olduğumuz ve kuruluşumuz sırasında tek amacımız olan hizmet alanımız yazılım idi. Fakat gün geçtikçe yazılımla beraber bünyemize bir çok faaliyet alanı katmış bulunmaktayız.

Özgür Erdem Polat tarafından 2011 yılında kurulan Da Yazılım sektör içerisinde yüzlerce firmaya yazılım alanında destek vermiştir. Bu konuda uzman yazılım ekibimiz bir çok ünlü yazılım projesine imza atmıştır.

Dijital Dünya

2014 Yılından bu yana devam eden Sosyal medya alanımızda bir çok ünlü isim ve marka ile çalışmış bulunmaktayız. Bu konuda kendimizi her zaman geliştirmek için çalıştık. Bu konuda ekibimizde Grafik tasarımcılarımız ve Halkla İlişkiler ve Reklam uzmanlarımız çalışmaktadır.

Ekibimiz ve Kurucularımız arasında bir çok uluslararası film festivalinde ödül almış yönetmen Simay Yaykır’da bulunmaktadır. Bu konuda doğru ve efektif prodüksiyon çalışmalarına da imza atmaktayız.

Eğlenerek Yaparız!

Ekibimiz herzaman yaptığı işi severek yapar. Ve ürettiğimiz her projenin arkasındayız. Ekibimiz bir bütün halinde çalışarak size en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlar.

Araştırmayı Severiz!

Her zaman sektörler için derinlemesine araştırma yapar, ve işinizi sizin kadar olmasa da size en yakın şekilde tanımak isteriz. Ve işimizi bu doğrultuda kaliteli şekilde teslim ederiz.

Adım Adım İlerleriz!

Hiç bir şeyin biranda olmayacağını bilir, buna göre ilerleriz. Müşterilerimize de sihirli şapkadan tavşan çıkaracağımızın vaadini vermeyiz. Sadece adım adım başarıya ulaştıracağımızın vaadini veririz.

Basit Tutarız!

Hiçbir şeyi komplike hale getirerek Arap saçına döndürmeyiz. Sizler için her şeyi basit tutar ve bu şekilde raporlarız. Bu şekilde her şeyi tüm şeffaflığı ile görebilirsiniz. İşte Bu yüzden Da Yazılım!

Hayalleriniz Bizim Görevimiz

Biz Sıkı Çalışmanın Başarıyı Getireceğine İnanırız!

Sizin belki de hayal ettiğiniz projeleri sizler için üretirken bunları bir hayal değil görev olarak görürüz. Sıkı çalışır ve sizin hayalinizi gerçekleştirmek için çalışırız. Siz sadece bize güvenin ve arkanıza yaslanın.

Ekibimiz İle Tanışın!

Başarının Ardındaki Yüzler!

Onlar olmadan başaramazdık.

Özgür Erdem Polat

Özgür Erdem Polat

Owner
General Director

Simay Yaykır

Simay Yaykır

Creative Director
Photographer

Pelin Başaran

Pelin Başaran

Consultant

Ercan Pesen

Ercan Pesen

Technical Drawer
Modeling Specialist

Oktay Durmaz

Oktay Durmaz

Legal Advisor
Lawyer

Müşerilerimiz

her zaman daha fazla

Bütün referanlarımız için ilgili sayfamıza göz atabilirsiniz.

Da Yazılım