Grafik Tasarım

Anasayfa > Hizmetlerimiz > Grafik Tasarım

Profesyonel

Grafik Tasarım

İle Hayalinizi Gerçeğe Dönüştürelim

DA Yazılım olarak markanız, ürününüz ve firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda görsel ve işitsel tüm ortamlarda grafik ekibimiz sizler için her türlü grafik çözümünü sunmaktadır.

Grafik Tasarım Bir Retorik İşidir...

Çağın ihtiyaçları doğrultusunda, markanız, ürünününüz ve firmanız için nitelikli görsel materyaller bir zorunluluk halini almıştır. Bir markanın içeriğini pazarlamadan, bir duyuruyu etkin bir şekilde yapmaya, bir firmanın kendi kurumsal kimliğinin temsiline kadar grafik tasarım bir çok alanda karşınıza çıktığını görürsünüz.

Bir web site oluşturmak istediğinizde, bir reklam filmi çalışmasında, kartvizitleriniz, broşürleriniz ve kataloglarınızda, hazırladığınız stickerlar, promosyon ürünleriniz, afişleriniz, reklam panolarınız ve sayabileceğimiz yüzlerce tanıtım materyalinde grafik tasarım her zaman zorunlu olarak bulunan bir çalışma alanıdır.

Söz konusu içeriklerin marka imajı ve pazarlama alanının içine girdiğini göz önüne aldığınızda grafik tasarımı sadece estetik değil aynı zamanda firmanızın görsel-işitsel mecrada retoriğini oluşturan çok önemli bir unsur olduğunu unutmamak gereklidir. Bir asrı geçmeye yakın reklam tecrübeleri göstermiştir ki söz konusu çalışmalarda kullanıcıları içeriğinize çeken ilk unsuru görsel merak ve estetik oluşturmaktadır. Tanıtım çalışmalarında içeriğinizi pazarlamadan daha önce kullanıcılara bir renk, bir desen ve bir marka algısı pazarladığınızı unutmamak gerekir. Çünkü tüketiciler her türlü tanıtım görseline göz attığında algıladıkları ilk şey insanın doğası gereği içerik değil, imajların kendisinde uyandırdığı ilk hissiyattır. Dolayısı ile hedef kitlenizin ilk hislerini pazarlamanız açısından tehlikeye atmamak için başarılı bir görsel retorik her ihtimalle gerekli ve ilk dikkat edilmesi gereken konu olmaktadır.

Sizin İçin Ne Yapıyoruz?

Grafik tasarım alanının girebileceği ve sizin hayal ettiğiniz her şey için grafik tasarımları hazırlıyoruz. İster afiş ve reklam çalışmalarınız, isterseniz web siteniz ve video çalışmalarınız için tasarım hizmetiniz DA Yazılım'dan.

Bazı Grafik Çalışmaları

Görsel çalışmalarımızı aşağıda bulabilirsiniz

Grafik Tasarımı Nasıl Yapılır ?

Grafik tasarımda yapılacak çalışma öncesi kullanıcılar üzerinde oluşturmak istediğiniz etki belirlenir ve isteğiniz üzerinde çalışmalar başlanır. Da Yazılım'ın grafik alanındaki uzman ekibi size yardımcı olacaktır. Grafik tasarım tecrübe isteyen bir konu olduğu için ilgili programlara hakim olmak gerekir. Söz konusu çalışmalar için ekibimizde yer alan tüm çalışma arkadaşlarımız, tasarım programları ve görsel yeterlilik konusunda yetenekli kişilerden oluşur. Grafik tasarım ve web tasarım aşamasında kullanılacak olan renkler ve ilgili içerikler bir uyum içerisinde yer alır. Temelde çoğu zaman kullanıcıların algılarını bozmayacak ve gözlerini yormayacak dikkat çekici tasarımlar yapılır. Bu sayede söz konusu mesajınızı kullanıcılara olumlu bir şekilde iletirsiniz.

Bütçe

Grafik tasarımı fiyatları yapılacak olan çalışmaya göre farklılık gösterir. Bir tasarımın fiyatını belirleyen esas faktörü tasarımın karmaşıklığı değil, söz konusu tasarım için harcanan zaman belirlemektedir. DA Yazılım, fiyatları konusunda her zaman ekonomik çözümler sunabilmek için çalışma masraflarını minimize ederek, son teknoloji cihazlar ve uygulamalar kullanarak ve çalışmalarını pratik bir şekilde hazırlayabilen çalışma arkadaşlarıyla çalışarak sizlere her zaman uygun fiyat sunmak için mesai harcar. Ancak söz konusu çalışma sistemimizi uygularken titizlikten hiç bir zaman taviz vermiyoruz.

Hızlı Teklif

Da Yazılım