Çalışmalar

Sosyal Medya Danışmanlığı almak artık her firma için bir gereksinim haline geldi. Çünkü gelişen dünya ve özellikle Covid-19 gibi bir süreçten geçen dünya artık evden çıkmak istemiyor. Ve bu yüzden Türkiye'nin en işlek caddesindeki bir dükkandan çok daha fazla kazanıyor Sosyal Medya'da en önde olan firmalar ve hesaplar.

Bundan dolayı artık tıpkı bir dükkanın reklamını yapar gibi sayfalarımızın reklamlarını da uzmanların eline bırakmak zorundayız. Çünkü bunu yaparken yapacağınız en ufak bir yanlış sayfanızın tamamen satış yapamaz hale gelmesine neden olabilir. Bu yüzden dikkatli, profesyonel ve en önemlisi uzman bir kadro ile çalışmak sizleri bir adım öne götürecektir.

Instagram ve Facebook reklamlarınızda sizleri bir tık daha öne taşımak adına ise DA Yazılım Facebook Partner'i olduğu için tüm reklamlarınızda %15 indirim uygulanmaktadır. Kısacası sizin 100 liraya mal edeceğiniz bir reklamı DA Yazılım 85 liraya mal etmektedir. 

Sosyal Medya Danışmanlığı ve Hesap Yönetimi hizmetimiz kapsamında müşterilere verdiğimiz hizmetlerimiz;

Hızlı Teklif

Sosyal Medya Hesap Yönetimi

Sosyal Medya'da Başarı Sabır İster!

İlk andan başlayarak kısaca bir hesap yönetimi esnasında neler yapıyoruz bunları anlatmak istiyoruz. Öncelikle sizinle anlaşmamız sonrası Fizibilite çalışmalarımıza başlayarak; Rakipleriniz, Sektörünüzün durumu ve yine pazarınızdaki potansiyel müşterilerin hedef kitlesinin belirlenmesi ile ilgili çalışmaları tamamlıyoruz. Ve bu çalışmalara göre sizlere durumu raporluyor, ve hesabınızda paylaşılacak içeriklerin tasarımlarına başlıyoruz. Eğer ki içerik üretimini de tarafımızdan aldıysanız bu konu da içerik üretimini de yine aynı esaslara dayanarak yaptıktan sonra tasarım çalışmasına başlıyoruz.

Başarı Sabır İster!

Sosyal Medya'da Başarıya Ulaşmak

Başarıya ulaşmak için yanda da bahsettiğimiz gibi öncelikle ilk çalışmaları tamamlıyoruz. Tasrımlarınızı sizin onayınıza da sunduktan sonra paylaşım planlamalarına başlıyoruz. Paylaşımlarımızı yine başta yaptığımız araştırmalar doğrultusunda planlıyoruz. Başarıya ulaşmak için doğru reklamlar ve istikrarlı bir tablo çizmek zorundayız. Bir gün içinde kimse Sosyal Medya'da başarıya ulaşamaz, ulaşsa dahi kalıcı olmaz. Eğer kalıcı bir şekilde orada bulunmak istiyorsak, öncelikle merdivenleri yavaş yavaş çıkmalıyız. Bu konuda size her anınızda destek oluyor paylaşımlarınızı, hesabınıza gelen yorumları, DM'den yazılanları profesyonel ekibimiz sizler için cevaplayabiliyor. Başarı için gerekli tüm faktörleri sağladıktan sonra bize özel Yazılımlarımız ile paylaştığımız görsellerin keşfete düşme oranını arttırmak için özel çalışmalar yapıyoruz. Ve sonucunda başarı; geç ama sağlam bir şekilde kaçınılmaz oluyor.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Nedir ?

Hesap yönetimi en kolay tanımıyla sizin adınıza hesabınızın görsellerinin paylaşılması, eğer talep ettiyseniz içeriklerinizin üretilmesi, tasarımlarınızın hazırlanması, hesabınıza gelen yorumlar vb. etkileşimlerin doğru ve hızlı cevaplanması, hesabınızı keşfete düşürmek için yapılan çalışmalardan ibarettir. Kısaca bakıldığında bir çok iş, alanında profesyonel farklı ekiplerimiz tarafından yürütülmektedir. Ve sonucunda elbette amacımız sizi başarıya ulaştırmaktadır. Fakat başarının farklı faktörleri de vardır. Sektör, sektöre olan ilgi, sektördeki fiyatlara göre fiyatlarınızın pahalı olması vb. bir çok müşteriyi etkileyecek durum söz konusudur. Bu yüzden Da Yazılım yukarıda bahsedilen tüm unsurları başarı ile yerine getirse dahi farklı faktörler yüzünden başarı bazı durumlarda ulaşılması zor olabilir. Bununla doğru orantılı olarak size aylık olarak bu konuda yapılan yanlışları da raporluyoruz.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Ne Değildir ?

Sosyal Medya Hesap Yönetimi elbette sihirli bir değnek değildir. Kimseye ciro garantisi vb. verilemez. Kaldı ki bunu vermek zaten imkansızdır. Eğer ki bir işte ciro garantisi verilebiliyorsa bu işe zaten biz kendimiz gireriz. Yani kısacası bir işin tutması sadece hesabın yönetimine bağlı değildir. Bu şuna benzer bir afiş yaptırıp bunu bir noktaya astığınızda size müşteri gelmeyince afiş yaptırdığınız kişiyi arayıp nasıl afiş yaptın demektir. Kısacası burada size taahüt ettiğimiz yegane şey; Hedef kitlenize uygun tasarımlar, içerikler, özel yazılımlarla daha fazla insanın önüne çıkma, reklam kampanyalarının özel olarak üretilmesi ve hesabınızın profesyonelce düzenlenmesini kapsamaktadır. Bu hususları tamamladığımızda başarı %70 oranında artmaktadır.

Çalışmalarına Devam Edilen Hesaplar

Çalışmaları Tamamlanan Hesaplar

Ve daha niceleri...

Da Yazılım